Hans Arnold färglitografi

516130

HANS ARNOLD (1925-2010): "Jätten Mumburra", signerad Hans Arnold, 185/360, färglitografi, ca 47x34 cm

Tavelvagn 3

Hans Arnold färglitografi
Budhistorik (2 bud)

3784811
3771731

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.