Vägglampa Belysningstema

516125

VÄGGLAMPA, s.k. saxlampa, teak, 1950/1960-tal, skärm i anodiserad aluminium, total längd 78 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor, Tema

Hylla 4

Vägglampa Belysningstema

Budhistorik (3 bud)

3790501
3784373
3775432

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.