Plankett brons

516124

GERDA SPRICHORN, plakett, kvinnoansikte med vers av Viktor Rydberg, signerad Gerda Sprinchorn samt daterad 1897, brons, diameter 32 cm

Konst, Skulpturer

Plankett brons

Budhistorik

2018-01-27 kl 19:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.