Taklampa Belysningstema

516116

TAKLAMPA, 1900-tal, sfärisk stomme i järntråd med lindat polykromt plastband, höjd 28 cm, diameter 28 cm

Bruksslitage, smärre befläckning i tyget

Belysning, Taklampor, Tema

Rum 15

Taklampa Belysningstema

Budhistorik (16 bud)
3788874
3790179
1 400
3788874
1 300
3789376
3788874

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.