Bord allmoge

516100

BORD, 1800-tal, med låda i sargen, svaravde kopplade ben, bemålad i grått, höjd ca 68, 64x76 cm

Slitage, färgbortfall, skiva med mindrte hål

Möbler, Soffbord, sidobord, Allmoge

Rum 21

Bord allmoge

Budhistorik (12 bud)
3780831
1 800
3780837
1 700
3780831
1 300
3780836
3780831
650

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.