Bordslampor marmor och brons

516098

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, empirestil, marmor och förgylld brons, höjd 38 cm

Mindre nagg

Belysning, Bordslampor, Diverse

Monter 17

Bordslampor marmor och brons

Budhistorik (11 bud)
3768202
6 200
3769012
6 000
3768202
5 800
3767936
5 600
3766817
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.