Allan Österlind akvarell

516093

ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Kvinna på bänk, signerad Österlind, akvarell, ca 47x39 cm

Oramad

Tavelvagn 2

Allan Österlind akvarell

Budhistorik (27 bud)
3782008
2 400
3782019
3782008
3782012
3782008
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.