Urverk del av Frankrike

516088

URVERK, del av, 1800-tal, märkt Roblin ā Paris, delvis brännförgylld brons, diameter ca 13 cm

Del av urverk

Klockor/Ur, Diverse

Urverk del av Frankrike

Budhistorik (7 bud)
3776854
700
3780746
700
3776854
650
3780745
600
3776854

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.