Bordslampa empirestil

516080

BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, omgjord från ljusstake, höjd inklusive skärm 41 cm

Omgjord från ljusstake

Belysning, Bordslampor, Diverse, Metall

Monter 17

Bordslampa empirestil

Budhistorik (8 bud)
3780883
3766822
3 800
3766822
3 200
3767860
3766822
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.