Ljusstakar empire

516078

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första del, empire, förgylld brons, lösa ljusmanchetter, höjd 25 cm

Diverse, Belysning, Metall

Kundcenter

Ljusstakar empire

Budhistorik (12 bud)
3781913
8 200
3781915
8 200
3781913
8 000
3781387
7 200
3781014
7 000

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.