Bordsur 1800-tal empire

516076

BORDSUR, 1800-tal, empire, förgylld och brännförgylld, brons, attribut saknas, höjd 19, 23x11 cm

Atribut, pendel samt nyckel och klangskål saknas, emaljskador

Klockor/Ur, Diverse

Monter 15

Bordsur 1800-tal empire

Budhistorik (12 bud)
3782038
900
3781899
850
3773905
3777951
750
3773905
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.