Bordslampa 1800-tal empirestil

516074

BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, omgjord från ljusstake, höjd inklusive skärm 48 cm
Passar med auktionsnummer 516072

Belysning, Bordslampor, Diverse

Monter 17

Budhistorik (12 bud)
3781266
4 400
3781245
4 200
3773494
3781244
3773494
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.