Bordslampa 1800-tal empirestil

516072

BORDSLAMPA, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, omgjord från ljusstake, höjd inklusive skärm 48 cm
Passar med auktionsnummer 516074

Belysning, Bordslampor, Diverse

Monter 17

Budhistorik (10 bud)
3774264
3 600
3780739
3 400
3774264
3 200
3780738
3774264
2 800

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.