Bertil Vallien skulptur

516067

SKULPTUR, Bertil Vallien, "Headman", signerad B.Vallien, numrerad 7174006, begränsad upplaga 1 av 200 st, glassfär med ansikte på marmorsockel, Kosta Boda, höjd ca 20 cm, sockel 18x18cm

Konst, Skulpturer, Glas, Konstglas, Design

Monter 13

Bertil Vallien skulptur

Budhistorik (19 bud)
3781377
6 400
3779222
6 200
3781375
6 000
3779222
5 800
3778440
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.