Spegel omkring 1800 gustaviansk

516060

SPEGEL, omkring 1800, gustaviansk, förgylld och bronserad skuren dekor, figurscen med fåglar, kvicksilverfolierat glas, höjd 116x51 cm

Spegelglas med folieskador, ytliga skador

Speglar

Rum 4

Budhistorik (6 bud)
3781722
6 800
3781467
6 600
3779347
6 200
3779070
5 200
3766733
5 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.