Skåp 1700-tal

516045

SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanerade med bl.a. valnöt, 2-delat, höjd ca 224, 157x52 cm

Renoverat, bl.a. kompletterade fotavslut, sprickor, fanérbortfall

Ändringar/tillägg
En nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 16

Skåp 1700-tal

Budhistorik (28 bud)
3781926
13 000
3781897
12 500
3781897
11 500
3781829
11 000
3781497
10 500

Slutpris SEK:
13 000
1 325 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.