Tallrikar silver

516038

TALLRIKAR, 6 st, silver, rokokobrätte, stämplade C G Hallberg Stockholm 1934, diameter 25 cm, vikt 1646 g

Mindre ytrepor

Silver

Monter 15

Tallrikar silver

Budhistorik (17 bud)
3782022
6 400
3782018
6 200
3782016
6 000
3782014
5 800
3781574
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.