Oidentifierad konstnär olja

516037

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Troligen porträtt av skådespelerskan Ellen Hartman (1860-1945), olja på duk, 46x36 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (4 bud)

3785841
500
3785822
3772076
3770616

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.