Stig Claesson tusch

516020

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): (2) Barinteriör, Brödkakor, signerad och daterad Stig Claesson -73, tusch på papper, vardera ca 40x58 cm

Fack 19

Stig Claesson tusch

Budhistorik (25 bud)
3784094
3784091
2 800
3784085
2 600
3784081
2 400
3784078

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.