Piedestal

516008

PIEDESTAL, tidigt 1900-tal, lackerad valnöt, märkt "Axel C Fellmads Svarfveriaffär Helsingborg", höjd 114 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Piedestal

Budhistorik (26 bud)
3789713
2 600
3789727
2 600
3789713
2 400
3789723
2 400
3789713

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.