Hugo Salmson

516005

HUGO SALMSON (1843-1894): Flicka med solrosor,
signerad Hugo Salmson 1867, olja på duk, 68x52 cm

Ramskador

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Hugo Salmson

Budhistorik (6 bud)
3781512
8 000
3781495
6 000
3780340
3775546
3774560

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.