Belysning bordslampa

516003

BORDSLAMPA, 1940-tal, stome i mässning, klotformat ljusgrönt glas, höjd 42 cm

Bruksslitage på sockeln

Belysning, Bordslampor, Tema

Rum 3

Belysning bordslampa

Budhistorik (22 bud)
3789375
1 600
3789377
3789375
1 400
3788576
1 300
3789373

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.