Ulf Gripenholm färglitografi

516000

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Sittande modell, signerad Ulf Gripenholm samt numrerad EA XIII/XIV, färglitografi, ca 55 x 38 cm

Ej examinerad ur ramen.

Fack 27

Ulf Gripenholm färglitografi

Budhistorik (13 bud)
3788211
950
3788660
900
3788211
850
3783148
3783148
650

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.