Ytterfoder

515995

YTTERFODER, 1800-talets andra hälft, majolika, polykrom dekor av bl a fåglar, höjd ca 22, 38x24 cm

Kant med spricka, krackeleringar

Keramik/Porslin

Monter 15

Ytterfoder

Budhistorik (17 bud)
3781524
3781486
3781218
950
3781038
900
3778714
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.