Bläckhorn och ljusstakar, 1 par silver Trondheim

515989

HENRIK MÖLLER, bläckhorn och ljusstakar, 1 par, silver, Trondheim 1900-talets början, klotformade på tre fötter, reliefdekor av vikingaslingor, höjd 9 resp. 78 cm, total vikt ca 370 g

smärre bucklor

Silver

Monter 22

Budhistorik (23 bud)
3790506
3790488
3 800
3790488
3 600
3790472
3 400
3789084
3 200

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.