Orientmatta

515988

ORIENTMATTA, kelim, persisk, ca 363x211 cm

Kortsidor med slitage/skador

Mattor/Textilier

Matthylla 3

Orientmatta

Budhistorik (26 bud)
3781988
5 000
3781990
4 800
3781988
4 600
3781986
4 400
3781982
4 200

Slutpris SEK:
5 000
510 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.