Soppslev sockerströare kaffeskedar i silver

515969

SOPPSLEV, STRÖSKED, TESKEDAR, 8 st., silver, olika tillverkare, Sverige 1800-tal, total vikt ca 261 g

Bucklor, slitage

Silver

Monter 19

Budhistorik (2 bud)

3784583
3773503

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.