Skedar silver

515967

SKEDAR, 15 st., silver, olika mästare, Sverige 1800-tal, bestående av: 11 gammal fransk modell, 2 modell svensk rund, 2 dessertskedar, vikt ca 719 g

En skadad, slitage

Silver

Monter 19

Skedar silver

Budhistorik (3 bud)

3786908
1 700
3786251
1 600
3773504

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.