Tadeuz Kamasa oljemålning

515966

TADEUSZ KAMASA (Polen, 1924-2003): Hamnmotiv, signerad T. Kamasa, olja på pannå, ca 48x54 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Tadeuz Kamasa oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3780287
3780082
950
3776628
3764910

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.