Einar Berger oljemålning

515964

EINAR BERGER (1893-1960): Båtmotiv, signerad E Berger, olja på pannå, ca 40x45 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Einar Berger oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3772140
1 400
3779757
1 400
3772140
1 300
3779755
1 300
3772140

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.