Kista 1700-tal

515951

KISTA, barock, 1700-tal, furu, beslag i smide, rödbemålad, höjd ca 60, 125x69 cm, nyckel finns

Renoverad och kompletterad, slitage, rostanlupen, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Kista 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
3778506
500
3776479
450
3778505
450
3776479
3776474

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.