Bengt Fransson oljemålning

515950

BENGT FRANSSON, (född 1935): "På parkbänken", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Fack 2

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3777777
600
3775960
550
3763972
500

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.