Taklampa

515948

TAKLAMPA, 1900-tal, emaljerad plåt, höjd 48, diameter 39 cm

omarbetad, slitage, skador

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 7

Taklampa

Budhistorik (1 bud)

3771758
2018-01-22 21:00:38

2018-01-26 kl 21:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.