Nalle Werner oljemålning

515938

NALLE WERNER, Färgperspektiv, signerad och daterad på baksidan Nalle Werner 1975, olja på duk 140x140 cm

Nalle Werner oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3780468
4 200
3780409
3780040
3 800
3769381
3 600
3767932

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.