Pelle Åberg oljemålning

515921

PELLE ÅBERG (1909-1964): Man på caféstol, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 72x60 cm

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3783983
8 200
3783900
8 000
3783889
7 000
3783881
6 000
3783880
5 800

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.