Spegalar Louis XV stil

515920

SPEGLAR, 1 par, med konsolbord, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, fanerade med valnöt, beslag i brons, fasettslipat glas, speglarnas mått ca 228x98, konsolbordets mått höjd ca 47, 93x42 cm

Slitage, fanerbortfall, ett konsolbord skadat

Speglar

Rum 1

Spegalar Louis XV stil

Budhistorik (7 bud)
3783376
2 400
3783383
3783376
3783358
3782363
600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.