Soffbord och sidobord

515918

SOFFBORD, SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, fanérade i palisander, delvis kaklad bordsskiva, märkt Furnituremarks Danish contral, samt kakle fp.a Royal Copenhagen, höjd ca 51, 152x74, resp 74x74 cm, cites intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage

Ändringar/tillägg
Cites-intyg medföljer

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 2

Soffbord och sidobord

Budhistorik (1 bud)

3764563
2018-01-19 15:44:00

2018-01-26 kl 21:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.