Daum, miniatyrvas, Frankrike

515874

DAUM, miniatyrvas, Frankrike 1900-talets början, överfång samt polykromt målad dekor av vattenlandskap, signerad Daum Nancy samt lothringenkorset, höjd 4 cm

Glas, Konstglas

Daum, miniatyrvas, Frankrike

Budhistorik (9 bud)
3788015
3786623
2 800
3786616
2 600
3784757
2 400
3783373

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.