Roland Svensson färglitografi

515869

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad roland S, pt, färglitografi, bladmått ca 45,5x55 cm

Gulnader kanter

Rum 9, Vagga 1

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (13 bud)
3773637
1 700
3776882
1 600
3773637
1 300
3773620
3771406

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.