Kungaporträtt oljemålning

515866

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av kung, olja på duk, ca 95x75 cm

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Kungaporträtt oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3781977
5 000
3781976
4 800
3781975
4 600
3781974
4 400
3781973
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.