Skåp med byråsektion

515860

SKÅP, 1920-tal, lackerad björk, byråparti med 4 lådor, nyckel finns, lås fungerar vid test, 149x140x50 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp med byråsektion

Budhistorik (30 bud)
3779485
4 200
3779483
3779484
3779483
3 800
3779406
3 600

Slutpris SEK:
4 200
433 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.