Barbro Bäckström avstannad rörelse skulptur

515859

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Avstannad rörelse", aluminium, monogramsignerad BB, daterad -66 , 85/100, höjd ca 17,5x18,5 cm

Slitage/märken, sockel saknas

Konst, Skulpturer

Monter 15

Budhistorik (18 bud)
3776649
1 400
3775422
1 300
3765549
3765386
3764989

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.