Sideboard

515855

SIDEBOARD, lackerad björk, 1920-tal, nyckel finns, lås fungerar vid test, 79x160x50 cm

Smärre bruksslitage, ställvis mindre fläckar/skador i lacken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Sideboard

Budhistorik (19 bud)
3780154
7 000
3780159
6 800
3780154
6 600
3780158
6 400
3780154
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.