Vitmålad hurts

515828

HURTS, 1900-talets första hälft, vitmålad furu, höjd 68, 61x38 cm

Lås saknas, en sida låst, nyckel saknas, ytskador, senare bemålat

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Vitmålad hurts

Budhistorik (2 bud)

3779333
3775158

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.