Skåp furu

515826

SKÅP, 1900-talets första hälft, furu, invändigt med lådor och hyllplan, höjd 109, 85x40 cm

Ytskador, sprickor, skadad front vid nyckelhål

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp furu

Budhistorik (19 bud)
3779030
3779425
3 800
3779030
3 600
3779414
3 400
3779030
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.