Kandelabrar tenn

515823

KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, för tre ljus vardera, tenn och svärtat trä, höjd 29,5 cm

En något skev, slitage

Diverse, Metall

Monter 14

Kandelabrar tenn

Budhistorik (1 bud)

3769512
2018-01-21 18:12:25

2018-01-26 kl 19:12
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.