Brickbord svartbetsat

515822

BRICKBORD, 1900-talets mitt, svartbetsat, total höjd 66, brickans mått 96x64 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Brickbord svartbetsat

Budhistorik (11 bud)
3779319
750
3773064
700
3772927
650
3773063
650
3772927
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.