Märta Måås Fjetterström

515818

MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, textil, signerad MMF, ca 63x150 cm

En kortsida utan fransar, slitage

Diverse, Mattor/Textilier

Visas på begäran

Märta Måås Fjetterström

Budhistorik (10 bud)
3778779
1 900
3778695
1 800
3765711
1 700
3778693
1 700
3765711
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.