Spegel Svenskt Tenn

515812

FIRMA SVENSKT TENN, troligen Estrid Ericson, spegel, Svenskt Tenn, förgylld, grön textilram, 102x61 cm

Bruksslitage

Speglar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Spegel Svenskt Tenn
Budhistorik (20 bud)
3780255
4 800
3780016
4 600
3780254
4 400
3780016
3 800
3780252
3 600

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.