Spegel Svenskt Tenn

515812

FIRMA SVENSKT TENN, troligen Estrid Ericson, spegel, Svenskt Tenn, förgylld, grön textilram, 102x61 cm

Bruksslitage

Speglar, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Spegel Svenskt Tenn

Budhistorik (20 bud)
3780255
4 800
3780016
4 600
3780254
4 400
3780016
3 800
3780252
3 600

Slutpris SEK:
4 800
489 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.