Spegel

515811

SPEGEL, 20/30-tal, mahogny, ca 118x46 cm

Mindre skador i de nedre hörnen, bruksslitage

Speglar

Rum 14

Spegel

Budhistorik (19 bud)
3779302
1 300
3779025
3779106
3779025
3779105

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.